Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > MAZ42200MF
Pieprasīt citātu
Latviešu
6340981MAZ42200MF attēlsPanasonic Electronic Components
MAZ42200MF
  • Daļas numurs
    MAZ42200MF
  • Apraksts
    DIODE ZENER 22V 370MW DO34
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Izolācija
    55 Ohm
  • Spriegums - sadalījums
    DO-34
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Tape & Box (TB)
  • Jauda - maks
    370mW
  • Polarizācija
    DO-204AG, DO-34, Axial
  • Citi vārdi
    MAZ42200MFTB
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    MAZ42200MF
  • Impedance (max) (zzt)
    22V
  • Paplašināts apraksts
    Zener Diode 370mW ±6% Through Hole DO-34
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±6%
  • Diode konfigurācija
    50nA @ 15V
  • Apraksts
    DIODE ZENER 22V 370MW DO34
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    900mV @ 10mA