Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > MAZ41300MF
Pieprasīt citātu
Latviešu
1426333MAZ41300MF attēlsPanasonic
MAZ41300MF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MAZ41300MF
  • Apraksts
    DIODE ZENER 13V 370MW DO34
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    13V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    900mV @ 10mA
  • Tolerance
    ±6%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO34-A2
  • Sērija
  • Jauda - maks
    370mW
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    DO-204AG, DO-34, Axial
  • Citi vārdi
    MAZ41300MFCT
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    30 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 13V 370mW ±6% Through Hole DO34-A2
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 9V