Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-25F109A
Pieprasīt citātu
Latviešu
6994623ELF-25F109A attēlsPanasonic
ELF-25F109A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELF-25F109A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 900MA 2LN TH
  • Izmērs / Izmēri
    1.102" L x 0.984" W (28.00mm x 25.00mm)
  • Sērija
    F
  • Citi vārdi
    ELF25F109A
    PLK1055
  • Augstums (Maks.)
    0.591" (15.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 528 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    528 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    900mA