Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-25F022A
Pieprasīt citātu
Latviešu
2603289ELF-25F022A attēlsPanasonic
ELF-25F022A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELF-25F022A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 2.2A 2LN TH
  • Izmērs / Izmēri
    1.102" L x 0.984" W (28.00mm x 25.00mm)
  • Sērija
    F
  • Citi vārdi
    ELF25F022A
    PLK1062
  • Augstums (Maks.)
    0.591" (15.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 93 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    93 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    2.2A