Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-24V014A
Pieprasīt citātu
Latviešu
5981711ELF-24V014A attēlsPanasonic
ELF-24V014A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELF-24V014A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 1.4A 2LN TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izmērs / Izmēri
    1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm)
  • Sērija
    V
  • Citi vārdi
    ELF24V014A
    PLK1118
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums (Maks.)
    1.673" (42.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.4A DCR 327 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    327 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    1.4A