Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-23F016A
Pieprasīt citātu
Latviešu
861491ELF-23F016A attēlsPanasonic
ELF-23F016A
  • Daļas numurs
    ELF-23F016A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH
  • Izmērs / Izmēri
    0.945" L x 0.906" W (24.00mm x 23.00mm)
  • Sērija
    F
  • Citi vārdi
    ELF23F016A
    PLK1048
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums (Maks.)
    0.551" (14.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.6A DCR 156 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    156 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    1.6A