Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-19N025A
Pieprasīt citātu
Latviešu
894292ELF-19N025A attēlsPanasonic
ELF-19N025A
  • Daļas numurs
    ELF-19N025A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 2.5A 2LN TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm)
  • Sērija
    N
  • Citi vārdi
    ELF19N025A
    PLK1190
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums (Maks.)
    1.083" (27.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.5A DCR 80 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    80 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    2.5A