Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-18N025A
Pieprasīt citātu
Latviešu
1706693ELF-18N025A attēlsPanasonic
ELF-18N025A
  • Daļas numurs
    ELF-18N025A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 2.5A 2LN TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm)