Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS1K820
Pieprasīt citātu
Latviešu
EEU-FS1K820
  • Daļas numurs
    EEU-FS1K820
  • Apraksts
    80VDC, 82UF
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    80V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    413mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    590mA @ 100kHz
  • Citi vārdi
    EEUFS1K820
    PCE5205
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Pretestība
    112 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.650" (16.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    82µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    82µF