Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS1K560
Pieprasīt citātu
Latviešu
EEU-FS1K560
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEU-FS1K560
  • Apraksts
    80VDC, 56UF
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    80V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    343mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    490mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    EEUFS1K560
    PCE5203
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Pretestība
    160 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    56µF