Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-TKE102UAM
Pieprasīt citātu
Latviešu
1198745EEE-TKE102UAM attēlsPanasonic
EEE-TKE102UAM
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
125+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEE-TKE102UAM
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    TK
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    825mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.1A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    EEETKE102UAM
    PCE4889TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.650" (16.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    80 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    1000µF