Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-TK2A221AM
Pieprasīt citātu
Latviešu
2860794EEE-TK2A221AM attēlsPanasonic
EEE-TK2A221AM
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
125+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEE-TK2A221AM
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    TK
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    300mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    400mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEETK2A221AM
    PCE4918TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.650" (16.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    280 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 280 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    220µF