Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HB0G101R
Pieprasīt citātu
Latviešu
6733010EEE-HB0G101R attēlsPanasonic
EEE-HB0G101R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEE-HB0G101R
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    4V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    HB
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    61mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    103.7mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    EEEHB0G101R
    PCE4129TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF