Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HAJ471UAP
Pieprasīt citātu
Latviešu
1170597EEE-HAJ471UAP attēlsPanasonic
EEE-HAJ471UAP
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    EEE-HAJ471UAP
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    300mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    510mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEHAJ471UAP
    PCE4723TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF