Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HA2A470UP
Pieprasīt citātu
Latviešu
1312670EEE-HA2A470UP attēlsPanasonic
EEE-HA2A470UP
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    EEE-HA2A470UP
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    HA
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    65mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    110.5mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEE-HA2A470UP-ND
    EEEHA2A470UP
    P19730TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    47µF