Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HA2A220UP
Pieprasīt citātu
Latviešu
3499460EEE-HA2A220UP attēlsPanasonic
EEE-HA2A220UP
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEE-HA2A220UP
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    55mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    93.5mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
    PCE4251DKR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF