Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-F4824JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
292904ECW-F4824JB attēlsPanasonic
ECW-F4824JB
  • Daļas numurs
    ECW-F4824JB
  • Apraksts
    CAP FILM 0.82UF 5% 400VDC RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    1.102" L x 0.551" W (28.00mm x 14.00mm)
  • Sērija
    ECW-F(B)
  • Citi vārdi
    ECWF4824JB
    PF4824
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.984" (25.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.82µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.82µF