Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-F4823JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
2725668ECW-F4823JB attēlsPanasonic
ECW-F4823JB
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECW-F4823JB
  • Apraksts
    CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Sērija
    ECW-F(B)
  • Citi vārdi
    ECWF4823JB
    PF4823
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.591" (15.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.082µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.082µF