Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-F2154RHA
Pieprasīt citātu
Latviešu
5606055ECW-F2154RHA attēlsPanasonic
ECW-F2154RHA
Noliktavā
1100+
  • Daļas numurs
    ECW-F2154RHA
  • Apraksts
    CAP FILM 0.15UF 3% 250VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±3%
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" L x 0.220" W (13.00mm x 5.60mm)
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    ECWF2154RHA
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.15µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.15µF