Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-F2154HAQ
Pieprasīt citātu
Latviešu
1671095ECW-F2154HAQ attēlsPanasonic
ECW-F2154HAQ
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    ECW-F2154HAQ
  • Apraksts
    CAP FILM 0.15UF 3% 250VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±3%
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" L x 0.220" W (13.00mm x 5.60mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECWF2154HAQ
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.638" (16.20mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.15µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.15µF