Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > DZ2S240M0L
Pieprasīt citātu
Latviešu
3068930DZ2S240M0L attēlsPanasonic
DZ2S240M0L
  • Daļas numurs
    DZ2S240M0L
  • Apraksts
    DIODE ZENER 24V 150MW SSMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    24V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 10mA
  • Tolerance
    ±2.5%
  • Jauda - maks
    150mW
  • Citi vārdi
    DZ2S240M0L-ND
    DZ2S240M0LTR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Impedance (max) (zzt)
    100 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 24V 150mW ±2.5% Surface Mount SSMini2-F5-B
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    50nA @ 19V