Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > DZ2S20000L
Pieprasīt citātu
Latviešu
2439721DZ2S20000L attēlsPanasonic
DZ2S20000L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DZ2S20000L
  • Apraksts
    DIODE ZENER 20V 150MW SSMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    20V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 10mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SSMini2-F5-B
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-79, SOD-523
  • Citi vārdi
    DZ2S20000L-ND
    DZ2S20000LTR
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    80 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 20V 150mW ±5% Surface Mount SSMini2-F5-B
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    50nA @ 15V