Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > DA2S10100L
Pieprasīt citātu
Latviešu
5559379DA2S10100L attēlsPanasonic
DA2S10100L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DA2S10100L
  • Apraksts
    DIODE GEN PURP 80V 100MA SSMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1.2V @ 100mA
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    80V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SSMini2-F5-B
  • Ātrums
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    3ns
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    SC-79, SOD-523
  • Citi vārdi
    DA2S10100LDKR
  • Darba temperatūra - savienojums
    150°C (Max)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard
  • Detalizēts apraksts
    Diode Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount SSMini2-F5-B
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    100nA @ 75V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    100mA (DC)
  • Ietilpība @ Vr, F
    1.2pF @ 0V, 1MHz