Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - RF > DA2S00100L
Pieprasīt citātu
Latviešu
2193705DA2S00100L attēlsPanasonic
DA2S00100L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DA2S00100L
  • Apraksts
    RF DIODE 40V 100MA SSMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - maksimālais reverss (maksimālais)
    40V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SSMini2-F5-B
  • Sērija
  • Pretestība @ Ja F,
    850 mOhm @ 2mA, 100MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-79, SOD-523
  • Citi vārdi
    P15181TR
  • Darbības temperatūra
    150°C (TJ)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Standard - Single
  • Detalizēts apraksts
    RF Diode Standard - Single 40V 100mA SSMini2-F5-B
  • Pašreizējais - maksimālais
    100mA
  • Ietilpība @ Vr, F
    1.2pF @ 6V, 1MHz