Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 25SVP56M
Pieprasīt citātu
Latviešu
292758325SVP56M attēlsPanasonic
25SVP56M
  • Daļas numurs
    25SVP56M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SVP
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    P16508CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.500" (12.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    28 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    56µF