Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 25SVF56M
Pieprasīt citātu
Latviešu
215234425SVF56M attēlsPanasonic
25SVF56M
  • Daļas numurs
    25SVF56M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SVF
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    44mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    880mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
    P122103DKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    30 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    56µF