Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 10SVPS68M
Pieprasīt citātu
Latviešu
71967910SVPS68M attēlsPanasonic
10SVPS68M
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    10SVPS68M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SVPS
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    110mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.2A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
    PCE5083DKR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    30 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    68µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    68µF