Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 10SVPS15M
Pieprasīt citātu
Latviešu
197579710SVPS15M attēlsPanasonic
10SVPS15M
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    10SVPS15M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 15UF 20% 10V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SVPS
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    37mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    740mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    P19128CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.217" (5.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    200 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    15µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 200 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    15µF