Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WHA150FET
Pieprasīt citātu
Latviešu
3934078WHA150FET attēlsOhmite
WHA150FET
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    WHA150FET
  • Apraksts
    RES 150 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
  • Pretestība
    150 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W