Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > WHA100FET
Pieprasīt citātu
Latviešu
1718573WHA100FET attēlsOhmite
WHA100FET
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    WHA100FET
  • Apraksts
    RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
  • Sērija
    WH
  • Pretestība
    100 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W