Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TWW3JR27
Pieprasīt citātu
Latviešu
3717541TWW3JR27 attēlsOhmite
TWW3JR27
  • Daļas numurs
    TWW3JR27
  • Apraksts
    RES 0.27 OHM 3W 5% RADIAL
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±400ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    270 mOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.024" (26.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    270 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound