Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > TWW3J8R2
Pieprasīt citātu
Latviešu
341295TWW3J8R2 attēlsOhmite
TWW3J8R2
  • Daļas numurs
    TWW3J8R2
  • Apraksts
    RES 8.2 OHM 3W 5% RADIAL
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±400ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    8.2 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.024" (26.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    8.2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound