Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Regulējams barošanas rezistors > D175K40K
Pieprasīt citātu
Latviešu
615356
D175K40K
  • Daļas numurs
    D175K40K
  • Apraksts
    RESISTOR POWER ADJ 40K OHM 175W
  • Tolerance
    ±10%
  • Pretestība
    40 kOhms
  • Jauda (vatos)
    175W
  • Citi vārdi
    OHD175K40K
    OHD175K40K-ND
  • Garums
    8.500" (215.90mm)
  • Diametrs
    1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
  • Detalizēts apraksts
    40 kOhms 175W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 8.500" (215.90mm) Length