Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Regulējams barošanas rezistors > D175K3R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
D175K3R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    D175K3R0
  • Apraksts
    RESISTOR POWER ADJ 3 OHM 175W
  • Tolerance
    ±10%
  • Pretestība
    3 Ohms
  • Jauda (vatos)
    175W
  • Citi vārdi
    OHD175K3R0
    OHD175K3R0-ND
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Garums
    8.500" (215.90mm)
  • Diametrs
    1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
  • Detalizēts apraksts
    3 Ohms 175W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 8.500" (215.90mm) Length