Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 181-044-213R171
Pieprasīt citātu
Latviešu
3082788181-044-213R171 attēlsNorComp
181-044-213R171
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    181-044-213R171
  • Apraksts
    CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
    250V
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    181
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    181044213R171
    844RFE
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    44
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Flange Feature
    Housing/Shell (4-40)
  • Iespējas
    Ground Strap, Shielded
  • Detalizēts apraksts
    44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    3A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Saziņas veidlapa
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub, High Density
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
    0.350" (8.89mm)
181-044-213R531
181-044-213R531
Apraksts: CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
Ražotāji: NorComp
Apraksts: WIRE DUCT SOLID BASE SCRW BLK 6'
Ražotāji: HellermannTyton
181-044-213R181
181-044-213R181