Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 181-044-113R171
Pieprasīt citātu
Latviešu
1975161181-044-113R171 attēlsNorComp Inc.
181-044-113R171
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    181-044-113R171
  • Apraksts
    CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR
  • ECAD modelis
  • Spriegums - līdzstrāvas spīdums (nomence)
    Brass
  • spriegums
  • Ierakstiet tipus
  • Izbeigšana
    Solder
  • Uzkrāšanās virziens
    Signal
  • Shell izmērs - Ievietot (konvertēšana no)
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    181
  • RoHS statuss
    Tray
  • Pitch - savienotājs
    250V
  • Citi vārdi
    181-44RME
    181044113R171
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    44
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    181-044-113R171
  • Garums - vītņotā daļa zem virsmas
    0.350" (8.89mm)
  • Iespējas
    Ground Strap, Grounding Indents, Shielded
  • Paplašināts apraksts
    44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
  • Apraksts
  • Pašreizējais vērtējums (pēc kontakta)
    Housing/Shell (4-40)
  • Pašreizējais vērtējums
    2A