Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 172-015-283L031
Pieprasīt citātu
Latviešu
3649156172-015-283L031 attēlsNorComp
172-015-283L031
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    172-015-283L031
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
  • Izbeigšana
    Solder
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Citi vārdi
    15615FA
    172015283L031
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Saziņas veidlapa
    Machined
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Ražotāji: NorComp
Ražotāji: NorComp