Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 172-015-281L031
Pieprasīt citātu
Latviešu
2803307172-015-281L031 attēlsNorComp
172-015-281L031
  • Daļas numurs
    172-015-281L031
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izbeigšana
    Solder
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated
  • Citi vārdi
    11615FE
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A