Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 172-015-181L031
Pieprasīt citātu
Latviešu
5884278172-015-181L031 attēlsNorComp
172-015-181L031
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    172-015-181L031
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • Izbeigšana
    Solder
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated
  • Citi vārdi
    11615ME
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A