Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 172-015-142R911
Pieprasīt citātu
Latviešu
5231517172-015-142R911 attēlsNorComp
172-015-142R911
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    172-015-142R911
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
  • Izbeigšana
    Wire Wrap
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Sērija
    172, M Series
  • Citi vārdi
    172015142R911
    4915MA
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
  • Flange Feature
    Board Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Iespējas
    Board Lock, Grounding Indents
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Saziņas veidlapa
    Machined
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Beige
  • Backset Spacing
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Ražotāji: NorComp
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Ražotāji: NorComp
172-015-181L001
172-015-181L001
172-015-181L021
172-015-181L021
172-015-142R031
172-015-142R031
172-015-142R001
172-015-142R001
172-015-142R021
172-015-142R021