Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW2AR47MDD
Pieprasīt citātu
Latviešu
49929UPW2AR47MDD attēlsNichicon
UPW2AR47MDD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UPW2AR47MDD
  • Apraksts
    CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    6mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    20mA @ 100kHz
    Radial, Can
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    43 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    0.47µF