Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW2A680MPH
Pieprasīt citātu
Latviešu
6549113UPW2A680MPH attēlsNichicon
UPW2A680MPH
  • Daļas numurs
    UPW2A680MPH
  • Apraksts
    CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    318.5mA @ 120Hz
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pretestība
    300 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.787" (20.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    68µF