Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCX1V270MCS1GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
4180609PCX1V270MCS1GS attēlsNichicon
PCX1V270MCS1GS
Noliktavā
900+
  • Daļas numurs
    PCX1V270MCS1GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 27UF 20% 35V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.3A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1500 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.335" (8.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    45 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    27µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 1500 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    27µF