Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCX1V180MCS1GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
863496PCX1V180MCS1GS attēlsNichicon
PCX1V180MCS1GS
Noliktavā
900+
  • Daļas numurs
    PCX1V180MCS1GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 18UF 20% 35V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.1A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    60 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    18µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 60 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    18µF