Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCS1C390MCL9GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
6700047PCS1C390MCL9GS attēlsNichicon
PCS1C390MCL9GS
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    PCS1C390MCL9GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.2A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    30 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    39µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    39µF