Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCS1A680MCL1GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
6944665PCS1A680MCL1GS attēlsNichicon
PCS1A680MCL1GS
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    PCS1A680MCL1GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.1A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    30 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    68µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    68µF