Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LNT2C473MSEN
Pieprasīt citātu
Latviešu
LNT2C473MSEN
Noliktavā
5+
  • Daļas numurs
    LNT2C473MSEN
  • Apraksts
    CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    17.2A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    20.64A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.252" (31.80mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    8.780" (223.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    47000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    47000µF