Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LNT2C332MSEN
Pieprasīt citātu
Latviešu
LNT2C332MSEN
Noliktavā
10+
  • Daļas numurs
    LNT2C332MSEN
  • Apraksts
    CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.8A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    4.56A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.866" (22.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.268" (83.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3300µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3300µF