Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LNT2C152MSE
Pieprasīt citātu
Latviešu
1236748LNT2C152MSE attēlsNichicon
LNT2C152MSE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LNT2C152MSE
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 160V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    LNT
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.1A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.52A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    LNT2C152MSE-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    29 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.500" (12.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.268" (83.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1500µF