Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LNT2A682MSEN
Pieprasīt citātu
Latviešu
LNT2A682MSEN
Noliktavā
10+
  • Daļas numurs
    LNT2A682MSEN
  • Apraksts
    CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    5.2A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    7.8A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.866" (22.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.268" (83.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    6800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    6800µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
LNT2A682MSE
LNT2A682MSE
Apraksts: CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW